Ekspresowo przechodzimy w tryb oparty o zadania zamiast o czas, a model pracy mocno się uelastycznia.

  • Jak więc zmienić sposób organizacji pracy i rozliczania z realizacji celów?
  • Jak może wyglądać model wynagradzania pracowników aby wspierał realizację celów i zaangażowanie w tych trudnych czasach?
  • jak kontrolować i synchronizować pracę zespołu i czy możemy do tego użyć systemu wynagrodzeń?

  • jakie są korzyści i ryzyka różnych podejść?

Szczególnie teraz potrzebujemy stworzyć system, w którym utrzymamy zaangażowanie pracowników i realizację naszych celów biznesowych. Odpowiedni sposób wynagradzania jest jednym z nich i o tym  między innymi mówiliśmy na naszym webinarze. 

Jeżeli nie mogłeś/aś uczestniczyć w tym wydarzeniu lub chciałabyś/byś bardziej dokładnie przyjrzeć się omawianym na nim zagadnieniom, obejrzyj nagranie z webinaru.

Podczas spotkania online skupiliśmy się przede wszystkim na trzecim filarze wymiaru wynagradzenia*, ponieważ dotyczy on działań operacyjnych na co dzień, które często w wirtualnym świecie mogą być niezauważone.

Pokazaliśmy konkretne przykłady działania w tym obszarze i opowiedzieliśmy jak wygląda droga przejścia do niego. 

W skrócie:

 • Universal Basic Income i jego odpowiedniki korporacyjne
 • Continuous Reinforcement

*3 filary wynagradzania pracowników:

 • Pierwszy to pensja stała i benefity (świadczenia niezależnie od osiąganych w danym momencie efektów)
 • Drugi to premie i prowizje średnio – i długoterminowe (miesięczne, kwartalne, roczne)
 • Trzeci to nagradzanie natychmiastowe (w formie realnej i wirtualnej)

Już teraz możesz zapisać się na kolejny webinar! Zostaw nam swój adres e-mail a my przypomnimy Tobie o kolejnym wydarzeniu.

PRELEGENCI / EKSPERCI

Wojciech Ozimek, CEO one2tribe 

Informatyk, od ponad 20 lat zajmujący się wdrażaniem rozwiązań internetowych, komunikacyjnych i społecznościowych (portale internetowe, bankowość elektroniczna, gry). Fascynat psychologii
i psychopatów w IT.

Szefowa Konsultingu one2tribe
Urszula Rudzka-Stankiewicz, Head of Consulting Services Psycholog biznesu, od trzech lat prowadząca wdrożenia projektów motywacyjnych w one2tribe, od dwóch lat zajmująca się procesami Digital Transformation
i przeprowadzaniem ludzi do świata online, Doświadczony konsultant i trener. Ekspert w obszarze zarządzania zmianą w przedsiębiorstwach. Jako trener szkoli z zakresu nowoczesnych metod motywowania, pracy z środowisku wirtualnym oraz kompetencji miękkich.

Nasze webinary to cykl dzielenia się wiedzą w ramach Digital Work – transformacji sposobu pracy, która stała się rzeczywistością. 

Podczas poprzedniego webinaru mówiliśmy o wnioskach z naszych danych, które pokazują, jak powinniśmy zmienić model współpracy z dużymi zespołami w czasach “pracy zdalnej”.

Duże grupy osób z dnia na dzień zostały wysłane “do domu”. Dane są jednoznaczne. Nowy model współpracy to utrzymywanie kontaktu w sposób systematyczny, ale krótki i natychmiastowy. Omawiamy to w raporcie:  Pamięć systemu. Jak długo Twój pracownik pamięta, że go kochasz? . Znajdziesz tam badania dotyczące pamięci systemu, wpływu systematyczności na podejmowanie zadań oraz wnioski jakie działania należy podejmować aby utrzymywać zaangażowanie pracowników.

Jeśli chcesz omówić raport bardziej szczegółowo i zobaczyć jak dane w nim zawarte mogą pomóc w Twoim biznesie – umów się z nami na konsultacje pisząc na e-maila digitalwork@one2tribe.com